Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Marka : Alice

Alice Aktif Karbonlu Super Premium Topaklaşan Kedi Kumu 2x10 LT (20 litre)
Doğal bentonit ve aktifleştirilmiş karbon karışımından özel olarak formüle edilmiştir. Karbon taneleri bentonite serpiştirilmek yerine bentonitin içine yedirilmiş ve daha etkin hale getirilmiştir. Bu formül sayesinde hem topaklaşma hem de koku emilimi 2 kat arttırılmıştır.

Özellikler;

Maksimum Koku Kontrolü ve Koku Hapsetme Özelliği
Koku hapsedici özelliğe sahip iki doğal maddenin, bentonit ve aktif karbonunözel bir formül ile karışımındanelde edilen ALICE kedi kumu maksimum koku kontrolü sağlar.
Aktif Karbonlar, kedinin idrarındaki molekül ve iyonları, gözenekleri vasıtasıyla iç yüzeylerine doğru çeker, bentonit ile birlikte maksimum koku hapsini sağlar.
 
Güçlü Topaklaşma ve Tozsuz Olma Özelliği
Güçlü koku hapsedici özelliğe sahip ALICE kedi kumu, aktifleştirilmiş karbon ve montmorillonit mineral değeri yüksek doğal bentonitten elde edilen karışımın özel kurutucu ve çift eleme sisteminden geçirilerek %99 oranında tozdan arındırılması yöntemiyle üretilmiştir.
 
Uzun Süreli Kullanım Özelliği
Yüksek sıvı emme kapasitesi sayesinde diğer kedi kumlarına oranla daha uzun süre kullanılabilir ve bu nedenle ekonomiktir.
 
Hijyenik Olma Özelliği
Alice kedi kumlarının tamamı yüksek ısı ile fırınlanarak kurutulması ve ısıl işlemden geçirilmesi nedeniyle içinde virüs, bakteri ya da mikrop barındırmaz, güvenle kullanabilirsiniz.
 
Alice Kullanma Talimatı: Kedi kumu kabını ortalama 4 parmak (7cm) yüksekliğinde doldurunuz. Daha iyi sonuç almak için biraz karıştırınız. Koku yapmasını engellemek için her gün veya günaşırı topaklaşan kısımları ve katı dışkıları bir kürek yardımı ile mutlaka temizleyiniz. Ortalama 4 parmak (7cm) yükseklik seviyesini tutturmak için gerekirse "Alice ???" ekleyiniz. Kumun tamamının değiştirilmesi gerekmez. 2-3 haftada bir kere kabı tamamen boşaltarak temizleyiniz ve yeni kumla doldurunuz. Daha hijyenik ve pratik bir kullanım için ''Alice Büzgülü Kedi Kumu Poşetini'' kullanmanızı öneririz.
 
Tuvalet kabını nereye yerleştirmeli?
Kedinizin yemek kabından uzak olmalı. Fazla hareketin olmadığı sakin bir yer tercih edilmeli. Tuvalet kabının yeri çok sık değiştirilmemeli.

www.markaperonu.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}

Pakbak

Diğer Mağaza Ürünleri
Mağazaya Soru Sor