Giriş Yap Üye Ol
Sepetim
Sepetinizde ürün bulunamadı...

Kargo {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum | number:2) }} TL

Ürünler {{ (sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Toplam {{ (sepetAltBilgi | map:'fiyat' | sum)+(sepetUrunler | map:'adet*tutar' | sum) | number:2}} TL

Marka :

Kod:( AC 02 ÇILGIN )


Telifsiz Reklam ve Film Müzikleri 


Sosyal medya için Müzikler, Reklam Müzikleri, Film müzikleri, Düğün Klibi için Müzikler, Oyunlar ve canlı performanslar, TV ve Radyo Müzikleri, Youtuber için Müzikler. Telif Haklarına Takılmadan Bu Müzikleri Kullanabilirsiniz.

Aşağıda ki Youtube linkinden dinleyerek fikir edinebilirsiniz.

https://youtu.be/qgi6P9N8Aa4

Satın alma işlemini tamamladıktan sonra fırsat kodunuz ile cep telefonunuza ya da epostanıza gönderilecektir. Dilerseniz alışveriş yaptığınız web sitesi üzerinden kullanıcı adınız ve şifrenizle hesabınıza girerek siparişlerim sayfanızdan fırsat kodlarınızı ve alışverişinizi görebilirsiniz.
Kişi başı dilediğiniz kadar fırsat alabilir, yakınlarınıza hediye edebilirsiniz.
Satın aldığınız fırsattan yararlandığınız sırada işletmeden fiş ya da faturanızı almayı unutmayınız.

STANDART LİSANS KAPSAMI(Tek Parça İçin)Web siteleri, Youtube, Netflix, Sosyal medya, online reklamlar, düğün hikayesi, kurumsal projeler, videolar, internet dizileri, animasyonlar, sesli podcast'ler veya sesli kitaplar, sunumlar, slayt gösterileri, bekleme müziği ve barlarda, otellerde, restoranlarda, mağazalarda, spor salonlarında, sergilerde, ticaret fuarlarında ve konferanslarda arka plan müziği için kullanılabilir.Bir lisans yalnızca bir kişi veya şirket için geçerlidir.Bu Lisans münhasır değildir, devredilemez, iade edilemez.Satın aldıktan sonra size müziğimizi ömür boyu dünya çapında kullanma hakkı verir.Lisanslı ürünlerin Telif hakları Lisans alana ait değil, Üretici/Lisans Veren’e aittir.Üretici/Lisans Veren bu altyapıları/ beatler’i siz ve sizin dışınızda başka kişilere de satma hakkına sahip tek yetkili kişidir.Lisanslı altyapılar/ beatler Üretici/Lisans Veren tarafından birçok alıcıya satılabilir. Başka sanatçılar ve kişiler bu altyapılar ile sizden bağımsız parçalar yayınlayabilirler.Müziğimizle müzik, şarkı veya remix yapamazsınız.Alıcı’nın hakkında açılabilecek yasal işlemlerden Üretici/Lisans Veren sorumlu değildir.İçeriğimizin herhangi bir şekilde kullanımından lisans alan olarak yalnızca sizin sorumlu olduğunuzu ve sizin veya herhangi bir üçüncü tarafın maruz kaldığı gelir, veri, kar, itibar kaybı dahil olmak üzere arızi herhangi bir zarardan Üretici/Lisans Veren’in sorumlu olmayacağını kabul ve beyan edersiniz.İnternet ortamında yapılan paylaşımların ulaşacağı kitle dikkate alınarak cinsel içerikli, pornografik, SATICI/SANATÇI/TELİF HAKKI SAHİBİ/ FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNU KAPSAMINDA ESER HAKKINDA HAK SAHİBİ OLAN KİŞİLER VE KURUMLAR hakkında iftira niteliğinde, küçük düşürücü, hasar verici, güvenirliliğini sarsıcı, eserin telif haklarına zarar verecek, piyasa değerini düşürecek, hukuka, ahlaka, kanunun emredici kurallarına aykırı ve Türk Ceza Kanunu kapsamında suç sayılacak kabul edilebilecek bir şekilde kullanılması yasaktır. Irkçılığı özendirici, belirli bir kesimi hedef gösterme, halkı kin ve düşmanlığa sevk etme, terör örgütlerini destekleme, propaganda yapma, ayrıştırıcı ve ayrımcı, 3.kişileri küçük düşürecek şekilde kullanılması yasaktır. Bu durumda SATICININ bir zarara uğraması, hukuki ve cezai işlemle karşı karşıya kalması halinde SATICI, tüm menfi ve müspet zararını ALICI’DAN rücu edecektir. SATICI’NIN, piyasada ki güvenirliliğinin sarsılması veya zarar görmesi halinde her türlü hukuki, cezai hakkı saklıdır.

www.markaperonu.com web sitesinden satın aldığınız ürünle ilgili yorum yazıp görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

 • {{item.tarihStr}}

  {{item.yorum}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}}

  Bu Yorum Sizce Faydalı mı?

Ürünle ilgili daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?

Mağazaya Sor

 • {{item.tarihStr}}
  {{item.baslik}}

  {{item.soru}}

  {{item.uyead+" "+item.uyesoyad}} Özel sorudur, sadece siz görebilirsiniz
  {{item.cevapTarihStr}}

  {{item.cevap==null ? 'Cevap bekleniyor...' : item.cevap}}

  {{item.kobiad}}

Modelite

Mağaza yorumu yok
Diğer Mağaza Ürünleri
Mağazaya Soru Sor